Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 09, №38

Добридень, шановні читачі!

Сьогодні законодавство змінюється відповідно до нових жорстких реалій воєнного часу, та чи всі такі зміни на користь? У поточному номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН дізнаємося про те, які наразі законодавчі новації.

Зокрема, поговоримо про законопроєкт щодо виїзду чоловіків за кордон на умовах фінансової підтримки ЗСУ, про те, що може бути не так з Указами Президента про припинення українського громадянства підсанкційних осіб, у яких було виявлено іноземне громадянство, про застосування деяких норм Закону № 2352 щодо трудових прав мобілізованих працівників. Також дізнаємося про військовий облік жінок і про те, чи можна виконати виконавчий напис нотаріуса в умовах воєнного стану.

Водночас редакція нагадує, що ми і надалі готуватимемо необхідні вам коментарі й аналітику. Зокрема, було започатковано рубрику "Бізнес в умовах воєнного стану", у якій ми відповідаємо на ваші запитання та висвітлюємо найактуальнішу інформацію.

Надсилайте свої запитання, а ми намагатимемося відповідати на них ще оперативніше. Наша електронна адреса: uz@ligazakon.ua.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою

головна редакторка

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua