Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 09, №37

Добридень, шановні читачі!

Бізнес, як відомо, – справа доволі ризикова, а що вже казати про український бізнес, на долю якого випало стільки випробувань: фінансова криза, карантин через Covid 19, а тепер і повномасштабна війна. Проте український бізнес, як і наша країна, стійкий та непереможний, тож ті, хто має таку можливість, працюють удвічі, а то й утричі більше та відповідальніше.

У поточному номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН дізнаємось про те, які ризики супроводжують бізнес сьогодні та яким чином захистити свої активи.

Зокрема, розповімо про заходи, яких вживає держава для протидії рейдерству, про те, як запобігти ризикам і мінімізувати їх під час укладання договорів із контрагентами. Поговоримо про актуальні ризики для топменеджерів і про те, як захистити власників від кримінальної відповідальності. Також розглянемо таке актуальне питання, як відшкодування шкоди, завданої бізнесу внаслідок війни.

Водночас редакція нагадує, що ми і надалі готуватимемо необхідні вам коментарі й аналітику. Зокрема, було започатковано рубрику "Бізнес в умовах воєнного стану", у якій ми відповідаємо на ваші запитання та висвітлюємо найактуальнішу інформацію.

Надсилайте свої запитання, а ми намагатимемося відповідати на них ще оперативніше. Наша електронна адреса: uz@ligazakon.ua.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою
головна редакторка
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua