Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 07, №26

Добридень, шановні читачі!

Сьогодні ми продовжуємо говорити про податкові зміни, спричинені початком збройної агресії рф. У поточному номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН ви дізнаєтеся про те, чи потрібно здійснювати нарахування компенсуючих ПДВ-зобов'язань у разі пожежі внаслідок воєнних дій, чи повернули кримінальну відповідальність за ухилення від сплати податків, а також про законодавче визначення умов та періодів звільнення платників від податкової (фінансової) відповідальності під час дії воєнного стану.

Водночас редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН нагадує, що ми і надалі готуватимемо необхідні вам коментарі й аналітику. Зокрема, було започатковано рубрику "Бізнес в умовах воєнного стану", у якій ми відповідаємо на ваші запитання та висвітлюємо найактуальнішу інформацію.

Сьогодні ми розповідаємо про те, як війна вплинула на ринок землі, про алгоритм дій у разі втрати майна на окупованій території та про особливості вчинення нотаріальних дій у період воєнного стану.

Надсилайте свої запитання, а ми намагатимемося відповідати на них ще оперативніше. Наша електронна адреса: uz@ligazakon.ua.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua