Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 04, №16

Почався вже третій місяць жорстокої та безглуздої війни, третій місяць шаленого національного спротиву, який змінив наші цінності й наше життя. Сьогодні кожен на своєму місці продовжує працювати для блага нашої держави.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН працює й далі та готуватиме необхідні нашому читачеві коментарі й аналітику. Нагадаю, видання започаткувало рубрику "Бізнес в умовах воєнного стану", у якій ми відповідаємо на запитання наших читачів і висвітлюємо найактуальнішу інформацію. Наша електронна адреса: uz@ligazakon.ua. Тож надсилайте свої запитання, а ми на них намагатимемося відповідати ще оперативніше.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua