Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 04, №15

У поточному номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН ви прочитаєте про особливості здійснення реєстраційних дій в умовах воєнного стану та про особливості оподаткування, зокрема й про відшкодування ПДВ фізичним і юридичним особам. Поговоримо про механізми тимчасового захисту за кордоном, про форс-мажор, безліцензійну діяльність, а також про те, чи має право влада не пускати мешканців у звільнені міста.

Редакція видання працюватиме й далі та готуватиме необхідні нашому читачеві коментарі й аналітику. Нагадаю, видання започаткувало рубрику "Бізнес в умовах воєнного стану", у якій ми відповідаємо на запитання наших читачів і висвітлюємо найактуальнішу інформацію. Наша електронна адреса: uz@ligazakon.ua. Тож надсилайте свої запитання, а ми на них намагатимемося відповідати ще оперативніше.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua