Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 03, №10

Добридень, шановні читачі!

Скрутні для нашої держави часи потребують від нас ще більшої згуртованості та самовіддачі. Сьогодні ми повинні продовжувати робити свою справу та простягати один одному руку допомоги. Редакція видання працює та готуватиме необхідні нашому читачу коментарі й аналітику.

Видання започаткувало рубрику "Бізнес в умовах воєнного стану", у якій ми відповідаємо на запитання наших читачів й висвітлюємо найактуальнішу інформацію.

Також нагадую нашу електронну адресу: uz@ligazakon.ua. Надсилайте свої запитання, на які ми намагатимемося відповідати ще оперативніше.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua