Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 03, №08

Добридень, шановні читачі!

У цей важкий для нашої рідної землі час ми, українці, маємо бути як ніколи згуртованими та сильними духом. Ми не повинні припиняти боротьбу й опускати руки. Ми сильна, незалежна нація, і все обов'язково буде Україна!

Сьогодні ми повинні продовжувати робити свою справу, проте не як зазвичай, викладаючись на 100 відсотків, а ще більше й відданіше. Редакція видання продовжує роботу та готуватиме необхідні нашому читачу коментарі й аналітику.

Також нагадую нашу електронну адресу: uz@ligazakon.ua. Надсилайте свої запитання, на які ми намагатимемося відповідати ще оперативніше.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою,
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua