Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 02, №07

Добридень, шановні читачі!

Що потрібно знати про Кодекс України з процедур банкрутства? Що таке банкрутство фізичної особи? Які є способи вирішення боргових питань? Відповіді на ці питання – уже в сьогоднішньому номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН. Сьогодні розглянемо практичні рекомендації, пов'язані з процедурою банкрутства.

Зокрема, поговоримо про ініціювання відкриття провадження у справі про банкрутство та про порушення місячного терміну звернення до суду у справах про банкрутство. Також читайте про умови списання та реструктуризації податкового боргу і про нюанси списання боргів за іпотечними кредитами.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, кожен прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua