Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 02, №05

Добридень, шановні читачі!

Продовжуючи тему про ділову репутацію, у сьогоднішньому номері ви дізнаєтеся, які є ефективні способи протидії та спростування недостовірної інформації, що потрібно враховувати під час розгляду справи про захист гідності, честі й ділової репутації в суді, а також чи можливо відшкодувати моральну шкоду за зіпсовану ділову репутацію. Крім того, ви ознайомитеся з міжнародною судовою практикою в цій сфері та практикою Верховного Суду.

До того ж у сьогоднішньому номері ми розкриваємо тему гарантійного строку на результати робіт і правову позицію ВС щодо перебігу позовної давності.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, кожен прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua