Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 02, №04

Добрий день, шановні читачі!

Репутація й імідж сьогодні відіграють особливо важливу роль у бізнес-середовищі. Ділова репутація є одним із головних активів компанії, вона може як примножити її матеріальні активи, так і цілковито знищити.

У сьогоднішньому номері ви дізнаєтеся, яка ж справжня цінність ділової репутації для компанії, як на імідж впливає недобросовісна конкуренція, наскільки важлива етика в юридичному бізнесі, які є способи захисту честі, гідності та ділової репутації, як захиститися від впливу оцінних суджень.

Також ви зможете прочитати про оподаткування у сфері добровільного медичного страхування працівників та про процедуру ініціювання кримінального провадження.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисно й важливо для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами й для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua