Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 12, №48

Добрий день, шановні читачі!

Шлях України до реформування системи містобудування досить тривалий і тернистий. Безліч змін зазнала дозвільна система, як і будівельні норми. Наразі ж фокус на впровадження європейських стандартів і цифровізацію, ну і, звісно ж, дозвільну систему (куди ж без змін у цій сфері).

У сьогоднішньому номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН ми розглянемо останні зміни у галузі будівництва.

Поговоримо про проблеми ліцензування будівництва в межах будівельної реформи та про процедуру введення в експлуатацію об'єктів нерухомості, про кримінальну відповідальність у сфері містобудування і про штрафні санкції. Розглянемо нюанси досудового оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів місцевого самоврядування та, звичайно ж, звернемося до останньої судової практики в будівельній сфері.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисно й важливо для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами й для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua