Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 11, №47

Добридень, шановні читачі!

У сьогоднішньому номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН говоримо про останні цікаві законодавчі зміни, які так чи інакше впливають на наше життя й роботу.

Зокрема, розглядаємо нашумілий Закон про олігархів або деолігархізацію та новий Закон про реєстрацію місця проживання – їхні переваги й недоліки. Також дізнаєтеся про заборону жорстокого поводження з тваринами і про те, що передбачено новим Законом про легалізацію віртуальних валют.

Крім того, ви прочитаєте про зміни для роботодавців за законопроєктом про дерегуляцію трудових відносин і про основні положення проєкту закону про судово-експертну діяльність.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, кожен прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua