Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 10, №40

Добрий день, шановні читачі!

У сьогоднішньому номері ми порушили одну з найпопулярніших тем в юридичній практиці – тему трудових відносин. Ви зможете довідатись про юридичний аудит підприємств щодо дотримання вимог трудового законодавства; як правильно розмежовувати трудовий і цивільно-правовий договори й уникнути при цьому порушень трудового законодавства; як законодавчі ініціативи в трудовій сфері вплинуть на процедуру розв'язання трудових спорів.

Також у номері ви зможете ознайомитись із тим, які на сьогодні є законодавчі підстави для здійснення блокування вебсайтів, а ще з особливостями розгляду спорів щодо фраудаторних правочинів.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисно й важливо для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Нагадуємо, що 14 жовтня – свято Покрови, День захисника України та козацтва, тож попереду на нас чекають подовжені вихідні. Наступний номер видання виходить 21 жовтня. Ми продовжуємо роботу з вами й для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua