Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 09, №39

Добридень, шановні читачі!

Ми продовжуємо тему Digital law, і в сьогоднішньому номері ви зможете дізнатися, як юриспруденція збільшує інвестиційну привабливість IT та які проблеми можуть виникнути через використання Big Data. А також пропонуємо ознайомитися із судовою практикою щодо смартконтрактів і захисту інтелектуальної власності.

Крім того, ви прочитаєте добірку цікавих судових кейсів 2021 року й аналітику Верховного Суду про розділ спільного майна. У цьому номері ми торкнулися й не менш актуальної теми про те, як відбувалося відшкодування моральної шкоди в Україні впродовж усього часу незалежності.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua