Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 09, №37

Добридень, шановні читачі!

Визначити ефективний і дієвий спосіб захисту порушених прав під час розгляду окремих категорій спорів – одне з головних завдань для тих, хто хоч раз поставав перед потребою звернутися до національної судової системи. Судова практика постійно змінюється, удосконалюється, щохвилини розвивається, що, звісно, потребує й удосконалення знань.

У сьогоднішньому номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН поговоримо про прогрес і зміни в судовій практиці.

Зокрема, у номері розглянемо найактуальнішу практику Верховного Суду щодо цивільних, кримінальних, сімейних і договірних спорів. Також приділимо увагу практиці Верховного Суду щодо звернення стягнення на кошти, які належать іншим особам, а також стосовно нюансів судового контролю за виконанням судових рішень.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, кожен прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua