Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 08, №33-34

Добридень, шановні читачі!

Корупція є однією з найголовніших причин економічних проблем у сучасному світі та, ба більше, пронизує всі сфери нашого життя. Відповідно, надто важливо правильно оцінювати обставини та знаходити законні варіанти рішень.

У сьогоднішньому спеціальному випуску видання ЮРИСТ&ЗАКОН поговоримо про способи боротьби з корупцією.

Отже, розглянемо наявні методи боротьби з корупцією, міжнародний досвід, нюанси детінізації доходів і підвищення податкової культури громадян. Також дізнаємося про види відповідальності за корупційні правопорушення та про Реєстр корупціонерів.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН вітає вас із 30-ю річницею Незалежності України й бажає вам нових досягнень. У зв'язку з прийдешніми святами та вихідними наступний номер видання вийде 2 вересня. Ми чекаємо на ваші листи із запитаннями та пропозиціями, продовжуємо роботу з вами та для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua