Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 07, №30

Вітаю, шановні читачі!

У теорії українське податкове право має бути простим і зрозумілим. Але на практиці розібратися в тонкощах обліку й оподаткування – досить складно.

У сьогоднішньому номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН поговоримо про те, що потрібно знати про податки у 2021 році.

Крім того, ви довідаєтеся про європейські обмеження у використанні офшорів, про податкову амністію капіталів і про можливість добровільного декларування фізичними особами активів, про особливості формування податкового кредиту та про обставини, що звільняють від фінансової відповідальності за вчинення податкових правопорушень. Також ознайомимося з актуальною судовою практикою, пов'язаною з проблемами доведення реальності господарських операцій та оскарженням рішень податкового органу про встановлення відсутності платника податків за місцезнаходженням.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисно й важливо для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua