Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 07, №28

Вітаю, шановні читачі!

Сьогодні ринок нерухомості зазнав чимало лих: і проблеми економічної кризи, і пандемія, і зростання вартості будівництва, і стан інфраструктури. Звідси і підвищення цін, і деяке падіння попиту. Водночас ринок нерухомості – як російська рулетка – не перестає час від часу підкидати нам неприємні сюрпризи. Інвестори й покупці згнітивши серце вкладають кошти в нове будівництво, попередньо перевіряючи всі за та проти, що не завжди рятує їх від недобросовісності або банкрутства забудовника. Що вже говорити про строки, погоджені із забудовником. Гарантій, що житло здадуть у строк, просто немає.

Як же інвестувати в житло та не лишитися з носом? У сьогоднішньому номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН якраз і поговоримо про те, як не пійматися на гачок недобросовісних забудовників.

Про те, що допоможе прибрати в Україні афери на ринку первинної нерухомості; як допомагає диджиталізація під час інвестування в будівництво; на що звертати увагу під час укладення угод із забудовником – також читайте вже в сьогоднішньому номері.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, кожен прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою
головний редактор
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua