Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 07, №26

Добрий день, шановні читачі!

У сучасному світі технології наявні практично в кожній сфері, а останні тенденції до диджиталізації змінюють звичний спосіб вчинення правочинів. Усе частіше в договірних відносинах сторони віддають перевагу електронному цифровому підпису, про особливості застосування якого ви зможете довідатися з цього номера. Не варто забувати, що карантин поки що нікуди не подівся, а отже потрібно зважати на певні нюанси, які він уніс у наше життя.

Продовжуючи тему договірних відносин, у сьогоднішньому випуску ви довідаєтеся: на які моменти варто звернути увагу перед підписанням договору, які особливості договорів поставки як таких, що найчастіше використовують, а також про останню судову практику щодо визнання договорів недійсними.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисно й важливо для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами й для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua