Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 06, №24

Добридень, шановні читачі!

Що ж потрібно знати про договірні відносини? Які є основні моменти, що стосуються оформлення договірних відносин? Які при цьому можуть виникати проблемні питання? У сьогоднішньому випуску видання ЮРИСТ&ЗАКОН – усе про договірні відносини у 2021 році.

Поговоримо про необхідність податкових застережень у договорі, про перевірку контрагента перед укладанням договору та про необхідність аналізу договору перед його підписанням. Також розповімо про нюанси укладення корпоративного договору та про визнання недійсним кредитного договору в частині встановлення комісії згідно із Законом "Про споживче кредитування".

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua