Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 05, №19

Добридень, шановні читачі!

Шлях підприємця, який обрав нішу IT, є досить ризиковим, але водночас цікавим і перспективним. І найголовніші питання – як розпочати успішний IT-бізнес, що розвиватиметься, та як працювати в межах правового поля.

Сьогодні новий випуск видання ЮРИСТ&ЗАКОН розкриє найактуальніші питання ведення IT-бізнесу.

Поговоримо про нюанси реєстрації та супроводу ІТ-бізнесу в Україні, про те, як уникнути проблем із податковою та Держпраці в разі укладання цивільно-правових договорів, і про те, що варто знати засновникам стартапу. Розглянемо найпоширеніші судові спори в IT-сфері та основні аспекти безпеки в IT-компанії.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua