Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 04, №17-18

Добридень, шановні читачі!

Вітаю вас із прийдешнім світлим святом – Великоднем. І у зв'язку з продовженими вихідними хочу повідомити, що наступний випуск видання ЮРИСТ&ЗАКОН вийде 13 травня.

При цьому сьогоднішній спеціальний випуск містить значно більше корисної й актуальної інформації. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього.

Отже, поговоримо про ефективний розвиток у сучасних реаліях, більшою мірою продиктованих умовами життя в період пандемії. Сьогоднішній номер присвячено питанням глобальної диджиталізації.

Зокрема, ітиметься про диджиталізацію кримінального процесу, про нюанси ведення електронного документообігу в компанії, про конкуренцію та захист споживачів у період пандемії. Ба більше, розповімо про те, як працює кабінет забудовника, і про цифрову трансформацію судового процесу.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами та для вас, не перестаємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua