Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2021, 02, №06

Добрий день, шановні читачі!

Минулого тижня ми говорили про те, що взаємодія з державними органами – одна з головних напрямних розвитку бізнесу. І водночас ми знаємо, що, на жаль, спілкування з держорганами не завжди відбувається на позитивній ноті, тому часом бізнесу потрібен захист не з боку державних органів, а від них.

Як ви вже зрозуміли, у поточному випуску видання ЮРИСТ&ЗАКОН ми продовжуємо говорити про взаємодію бізнесу й держорганів.

Сьогодні ми розглянемо правила захисту клієнтів під час проведення обшуку, зокрема й практичні поради, які можуть допомогти власникам бізнесу. Розповімо про державно-правове партнерство й ефективну взаємодію суб'єктів господарювання з органами Держпраці.

Звісно, це геть не все, що ми підготували для вас. Упевнена, що кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисно й важливо для нього.

Редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами й для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua