Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2020, 06, №23

Добрий день, шановні читачі!

Будь-яка підприємницька діяльність, як і деякі сфери звичайного життя, неможлива без виникнення договірних відносин.

Що ж являють собою договірні відносини? Які ризики й питання супроводжують договірну діяльність? Як підстрахуватися? Як урегулювати суперечки в судовому порядку, що вже виникли?

Сьогоднішній випуск видання ЮРИСТ&ЗАКОН розповість про актуальні питання договірних відносин, зокрема на прикладі останньої судової практики.

Сьогодні поговоримо про досить поширений договір дарування – про основні помилки дарувальників, і про те, які правочини суди визнають удаваними. Не залишимо без уваги й інші, не менш важливі договори. Розглянемо договір про спільну діяльність і корпоративний договір як зручний інструмент співпраці між власниками бізнесу. І, звісно ж, ознайомимося із судовою практикою під час розгляду спорів, пов'язаних із договорами купівлі-продажу, і договорами, укладеними в процесі вантажоперевезень.

Сьогодні, як ніколи, редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями і пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами і для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій, і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua