Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2020, 06, №21

Добрий день, шановні читачі!

У сучасних реаліях словами "податкова реформа" уже нікого не здивуєш, адже податкова система постійно зазнає змін, реформ і трансформацій. Чергова хвиля реформи пов'язана з набранням чинності Законом № 466-IX, раніше відомим як законопроєкт № 1210.

Які ж зміни несе нам новий Закон, як ускладниться робота бізнесу, які інструменти роботи в новій податковій системі будуть найефективніші, як привести свою діяльність у відповідність до нових правил та як зрозуміти, які ризики спричиняє цей Закон.

У сьогоднішньому номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН розповість про чергову хвилю податкових змін.

Поговоримо про плюси й мінуси Закону, про зміни в процедурі оскарження, про розширення визначення ділової мети, про штрафні санкції й перевірки, а також про новели трансфертного ціноутворення.

Сьогодні, як ніколи, редакція видання ЮРИСТ&ЗАКОН чекає на ваші листи із запитаннями й пропозиціями. Ми продовжуємо роботу з вами й для вас, не припиняємо тримати руку на пульсі правових подій і готові надавати вам, як завжди, актуальну й важливу інформацію.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua