Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2020, 03, №08

Добрий день, шановні читачі!

Правила гри на фінансовому ринку постійно змінюються: інколи удосконалюються, а інколи справді заганяють гравців ринку в безвихідь. А як складається ситуація на фінансовому ринку сьогодні, і чого нам очікувати у 2020 році? Як обрати ефективні фінансові інструменти управління прибутком і як мінімізувати можливі ризики?

У новому випуску видання ЮРИСТ&ЗАКОН ми проаналізуємо фінансову систему в українських реаліях: банківську діяльність, фондовий ринок і питання заборгованості.

Сьогодні ми поговоримо про діяльність банків в Україні, про їх створення, реорганізацію, ліквідацію, про проблемні питання повернення банків, виведених із ринку. Не залишаться поза увагою й основні аспекти забезпечення виконання зобов'язань та нюанси прощення боргу за іпотекою. Також у номері ви знайдете огляд практики ВС щодо застави та іпотеки, а також огляд судової практики щодо стягнення заборгованості.

Я впевнена, що сьогодні кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього. Від редакції видання ЮРИСТ&ЗАКОН вітаю всіх наших прекрасних читачок із весняним святом – 8 Березня, і бажаю безмежної енергії, натхнення, професійних досягнень і особистих перемог. Наступний номер Ю&З вийде 19.03.2020.

Наша редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями й порадами стосовно поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, і допомагає при цьому зробити Ю&З іще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua