Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2019, 09, №34

Добридень, шановні читачі!

Сьогодні, як ніколи, скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель бачиться зовсім близько й уже не видається далекою перспективою. Президент не дуже давно прогнозував відкриття українського ринку землі, а кілька днів тому Уряд оприлюднив для обговорення проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Якими ж будуть умови функціонування повноцінного ринку землі? Чи заплановано розвиток ринкових орендних відносин? Які преференції й умови кредитування запропонують фермерам? Які перспективи очікують на аграрний бізнес? Уже зараз варто задуматися над тим, як мінімізувати ризики, пов'язані із запуском ринку землі, як підготуватися до скасування мораторію, і головне – на яке підводне каміння ми можемо наштовхнутися.

Новий номер ЮРИСТ&ЗАКОН зібрав рекомендації для представників аграрного бізнесу, фермерів і юристів, які супроводжують земельні правочини, і, звісно ж, для всіх заінтересованих осіб. Сьогодні автори розкажуть про можливості й недоліки ринку землі.

Я впевнена, що кожен із вас точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього. Наша редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями й порадами щодо поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас та дає змогу зробити Ю&З ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua