Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2018, 11, №40

Вітаю, шановні читачі!

Як не крути, а найважливішим чинником у вирішенні спору є все-таки його якомога швидше та належне виконання. Адже просто одержати рішення суду – це тільки півсправи, далі все залежить від боржника, який добровільно може не виконати судові приписи. Тоді за справу береться виконавець, завдання якого – швидке й повне виконання рішень судових та інших органів.

Звернімо увагу, що монополія державних виконавців залишилася в минулому й сьогодні виконання рішень національних судів недержавними виконавцями існує. У головній статті сьогоднішнього номера Ю&З ми поговоримо саме про інститут приватного виконавця, його особливості, недоліки та можливі перспективи. Також ви дізнаєтеся про основні проблеми примусової системи виконання рішень, її прогалини й розбіжності, через які несумлінні боржники мають змогу ухилятися від виконання судового рішення.

Поговоримо сьогодні й про такі нашумілі перевірки Держпраці, а також про те, що ж відбувається у випадку, якщо предмет іпотеки продано під час процедури банкрутства. Розкажемо про застосування принципу економічної оцінки в трансфертному ціноутворенні та про основні способи протидії конкурентам.

Сьогодні, я впевнена, кожний із вас точно прочитає в нашому виданні саме те, що корисно й важливо для нього. Наша редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями й порадами щодо поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, а до того ж дає змогу зробити Ю&З ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua