Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2018, 07, №25

Добрий день, шановні читачі!

Ринок страхування в Україні зростає стрімкими темпами, адже змінюються і сфери страхування, яких, безумовно, стає дедалі більше. І дійсно, непередбачені фінансові ризики сьогодні трапляються майже на кожному кроці й мінімізувати їх якраз і допомагає страхування. З огляду на актуальність питання, Ю&З присвятив рубрику "Тема номера" страхуванню в реаліях 2018 року.

У сьогоднішньому номері ви дізнаєтеся про нюанси укладення договору страхування кредитів і про актуальні питання медичного страхування. Наші автори також розкажуть про нормативну неузгодженість питання відшкодування збитків за добровільним страхуванням наземних транспортних засобів і за обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності в частині захисту майнових інтересів осіб. Також ви зможете ознайомитися з такою цікавою темою, як страхування відповідальності розробників і користувачів систем Artificial intelligence.

Ми традиційно приділили увагу новинам судової практики. Зокрема, у цьому номері ви зможете прочитати про нюанси визнання Фондом гарантування вкладів фізосіб нікчемними правочинів, укладених банком, а також ознайомитися з актуальним питанням отримання інформації про діяльність товариства його учасником.

Тож я впевнена, що кожен із вас точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим для нього. І нагадую, що редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями та порадами щодо поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, оскільки дає змогу зробити Ю&З ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua