Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Who's Who Legal назвав Аліну Плющ серед найкращих світових експертів у сфері управління приватним капіталом

Четвертий рік поспіль міжнародне видання Who's Who Legal: Private Client рекомендує радника Аліну Плющ

серед найкращих світових експертів у сфері управління приватним капіталом. Аліна Плющ стала однією з трьох українських експертів, рекомендованих виданням.

У 2017 році Who's Who Legal: Private Client рекомендує 602 провідних експертів із 287 юридичних фірм. До списку кращих увійшли юристи, які надають широкий спектр юридичних послуг, включно з консультуванням з питань оподаткування, управління нерухомістю, планування спадкоємності, управління трастами, зокрема і в офшорних юрисдикціях, структурування капіталу, філантропії та благодійності.

З 1996 року незалежне видання Who's Who Legal відзначає найкращих юристів у відповідних галузях права за результатами комплексного дослідження серед клієнтів і колег зі всього світу. Дослідження охоплює понад 17 тисяч провідних юристів з більш як 100 країн.

Aequo знову визнана одним із найкращих HR-брендів

Aequo знову визнана одним із найкращих HR-брендів і увійшла до ТОП-5 найкращих роботодавців серед юридичних фірм України за результатами рейтингу "HR-бренд юридичної фірми".

Крім того, аутсорсингова платформа Aequo Friends була відзначена респондентами як одна з найбільш помітних і цікавих програм стажувань для майбутніх юристів.

Інформаційним партнером рейтингу виступило молодіжне крило Асоціації правників України – Ліга студентів АПУ. У межах дослідження було проведено анкетування студентів юридичних факультетів, а також співробітників юридичних компаній, які оцінили колег на предмет привабливості бренда роботодавця.

Серед основних критеріїв привабливості роботодавця – наявність програми адаптації, яка допомагає швидко увійти до колективу, цінності компанії, що відповідають власним цінностям, офіційне працевлаштування, пакет соціальних компенсацій, лідерство та чіткий план розвитку фірми, добрі взаємовідносини між керівництвом та підлеглими, система навчання і розвитку співробітників, приваблива заробітна плата, корпоративні заходи і можливості кар'єрного зростання.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua