Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Попробовать Оформить подписку
Попробовать Оформить подписку
От редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 11, №45

Добридень, шановні читачі!

Сьогодні говоритимемо про актуальні особливості корпоративного управління, зокрема про останні зміни та нововведення. Тож нині видання ЮРИСТ&ЗАКОН розповість про способи захисту корпоративних прав, про безвідкличну довіреність як гарантію виконання корпоративного договору, про особливості надання інформації щодо кінцевого бенефіціара та про нюанси створення громадських об'єднань. Також мова піде про управління бізнесом в умовах воєнного стану і про особливості функціонування органів управління товариства на період дії воєнного стану.

Водночас редакція нагадує, що ми продовжуємо готувати необхідні вам коментарі й аналітику. Зокрема, у започаткованій рубриці "Бізнес в умовах воєнного стану" ми відповідаємо на ваші запитання та висвітлюємо найактуальнішу інформацію.

Надсилайте свої запитання, а ми намагатимемося відповідати на них ще оперативніше. Наша електронна адреса: uz@ligazakon.ua.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою

головна редакторка

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Получить полный доступ ко всем номерам и статьям издания Вы сможете оформив подписку на электронное издание ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакты редакции:
uz@ligazakon.ua