Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Попробовать Оформить подписку
Попробовать Оформить подписку
От редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2022, 10, №39

Добридень, шановні читачі!

Судова практика й сьогодні залишається тією рушійною силою, що допомагає відстояти свої законні права та інтереси. У поточному номері видання ЮРИСТ&ЗАКОН ми зібрали добірку актуальних судових рішень.

Поговоримо про судову практику ВС щодо пропозиції укласти договір, щодо можливості заміни сторони виконавчого провадження, про те, у яких випадках прокурор має право представляти інтереси держави, і про відмінності між визнанням обставини й визнанням позову, що має різні правові наслідки.

Водночас редакція нагадує, що ми продовжуємо готувати необхідні вам коментарі й аналітику. Зокрема, у започаткованій рубриці "Бізнес в умовах воєнного стану" ми відповідаємо на ваші питання та висвітлюємо найактуальнішу інформацію.

Надсилайте свої запитання, а ми намагатимемося відповідати на них ще оперативніше. Наша електронна адреса: uz@ligazakon.ua.

Бажаю миру та спокою на нашій рідній землі!

З повагою
головна редакторка
Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Получить полный доступ ко всем номерам и статьям издания Вы сможете оформив подписку на электронное издание ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакты редакции:
uz@ligazakon.ua