Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2019, 01, №04

Добрий день, шановні читачі!

Сьогодні поговоримо про зміни в банківському секторі, яких у банківській системі досить багато. Торкнулися вони і банківської звітності, і системи ліцензування, і роботи платіжної системи, і контролю з боку НБУ.

Хочеться звернути увагу, що зміни стосуватимуться не лише порядку роботи банківської системи, а й роботи всіх юридичних осіб та індивідуальних підприємців, які є банківськими клієнтами. До того ж НБУ переходить на нову систему контролю – систему нагляду за банками на основі оцінки ризиків.

Щоб розібратися в тому, яким чином зміни у банківському законодавстві вплинуть на роботу підприємств або фізосіб, Ю&З присвятив поточну тему номера новим правилам роботи банківської системи. Зокрема, визначимо основні нововведення в роботі НБУ та нові правила доступу до банківської системи. Також розглянемо актуальні зміни валютного законодавства і нововведення в системі банківського фінансового моніторингу.

Традиційно, відповідаючи на запитання читачів, розберемося, чи потрібно надсилати копії процесуальних документів усім учасникам судового процесу, і в тому, які заходи зобов'язане вживати керівництво IT-компанії для належного забезпечення охорони праці своїх працівників.

Я впевнена, що сьогодні кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим саме для нього. Наша редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями й порадами стосовно поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, і дає змогу зробити Ю&З ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua