Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2018, 10, №37

Добрий день, шановні читачі!

Сучасний фінансовий ринок пропонує безліч варіантів збільшення й збереження свого капіталу, зокрема інструменти для створення свого інвестиційного портфеля. При цьому надзвичайно важливо розуміти, у які саме активи варто вкладати кошти, і як дійсно заробити на інвестиціях, особливо з урахуванням того, що кількість інвестиційних інструментів безперервно зростає.

Сьогодні інвестування – це не лише купівля акцій, облігацій і гра на біржі. Розвиток IT-технологій передбачає й можливість залучення та вкладення інвестицій задля масштабування бізнесу. Стрімко крокує вперед і інвестування в криптовалюту та блокчейн-проекти. Що вже казати про стартапи, котрі являють собою унікальний інвестиційний проект. І всі ці нові можливості потребують грамотного підходу, аби інвестиції дійсно запрацювали.

У сьогоднішньому номері Ю&З наші автори намагалися освітити найважливіші питання, з якими може стикнутися як інвестор, так і компанія, у яку інвестують.

Я впевнена, що сьогодні кожен точно прочитає в нашому виданні саме те, що буде корисним і важливим саме для нього. Наша редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями й порадами щодо поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, і дає змогу зробити Ю&З ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua