Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2018, 09, №34

Вітаю, шановні читачі!

На перший погляд сімейне законодавство може видатися найменш проблемною галуззю. Але якщо копнути глибше, то відразу ж зрозуміло, що ця сфера має своє підводне каміння, та й моральний аспект завжди посилює проблему.

Сімейним законодавством урегульовано питання розлучення та розділення майна, а також такі важливі питання, як утримання дитини й можливість зустрічатися з нею після розірвання шлюбу. До того ж законодавець не припиняє роботу над розширенням можливостей для захисту прав дитини. Зовсім недавно набув чинності Закон № 2475-VIII, який, як передбачають, має створити економічні передумови для посилення захисту права дитини на належне утримання, зокрема на аліменти.

При цьому зміни стосуються не лише збільшення розміру аліментів, а й збільшення строку звернення й періоду, за який такі аліменти може бути стягнено. До того ж передбачено можливість арешту коштів боржника із аліментів і заборону на продаж майна боржником, щодо якого відкрито виконавче провадження. Не обійшли змінами й правила виїзду дитини за кордон, зокрема встановлено нові підстави, коли один із батьків може подорожувати з дитиною за межі України без згоди другого. Про всі найактуальніші питання в цій сфері ви дізнаєтеся в свіжому номері Ю&З.

Упевнена, що кожен прочитає в нашому виданні сьогодні саме те, що корисне й важливе саме для нього. І нагадую, що редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями та порадами щодо поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас та дає змогу зробити Ю&З ще цікавішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua