Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2018, 07, №24

Добрий день, шановні читачі!

Необхідність створення суду, який завершив би формування системи органів із боротьби з корупцією, обговорювали вже давно. І ось сталося – ухвалено Закон "Про Вищий антикорупційний суд".

У сьогоднішньому номері Ю&З, присвяченому створенню в Україні Вищого антикорупційного суду, автори звернули увагу на позитивні та негативні сторони його створення. Вони зійшлися на думці, що подолання корупції все-таки потребує системних заходів: воно не закінчується створенням спеціалізованих органів.

Ви прочитаєте, що собою являє Вищий антикорупційний суд згідно із Законом "Про Вищий антикорупційний суд", дізнаєтеся про міжнародний досвід створення антикорупційних судів.

Також було приділено увагу проблемі законодавчого регулювання повноважень Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, без вирішення якої робота Вищого антикорупційного суду не буде ефективною.

Автори порушили питання розроблення та затвердження антикорупційної програми для юридичних осіб публічного й приватного права.

Крім того, у номері є всі традиційні рубрики, тож, упевнена, кожен із вас дізнається з наших статей те, що важливо та корисно саме йому.

Нагадую, що редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями й порадами щодо поліпшення видання. Кожний такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, оскільки дає змогу зробити Ю&З ще цікавіше й корисніше для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua