Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2018, 05, №17

Добрий день, шановні читачі!

В українських реаліях оподаткування питання визначення розміру роялті та порядку його виплати хвилюють досить широке коло підприємців, оскільки практика співпраці у сфері використання інтелектуальних прав, зокрема й міжнародної, стрімко зростає.

Розібратися з порядком оподаткування винагороди, отриманої власником за використання його твору, яким є роялті, нам допоможуть наші автори в традиційній рубриці "Тема номера". Ми зможемо зрозуміти, які чинники варто враховувати під час визначення розміру роялті і як використовувати роялті як механізм розподілу прибутку та мінімізації свого податкового навантаження. Способи уникнення подвійного оподаткування під час міжнародної співпраці та шляхи найбільш ефективного захисту сторін ліцензійної угоди також не втратили увагу наших авторів.

Також у матеріалах Ю&З ми розглядаємо й інші теми, зокрема, актуальну судову практику, а також практичні рекомендації акціонерам щодо зберігання та використання цінних паперів.

Так що, упевнена, кожен із вас точно прочитає в нашому виданні сьогодні саме те, що буде корисно і важливо для нього. І нагадую, що редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями та порадами щодо поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, даючи змогу зробити  Ю&З ще цікавіше й корисніше для вас.

З повагою

головний редактор

Ірина Тодоренко

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua