Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

AEQUO консультує DebtX з питань її кваліфікації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

 

AEQUO виступила радником ТОВ "Дебтекс Україна", української дочірньої компанії одного з провідних світових майданчиків, що спеціалізуються на трансакціях з купівлі-продажу проблемних кредитів – The Debt Exchange, Inc.,

щодо питань її кваліфікації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

У результаті "Дебтекс Україна" отримала право надавати послуги ФГВФО під час розпорядження проблемними кредитами, а саме здійснювати підготовку кредитних портфелів для продажу та проводити аукціони з продажу таких портфелів. Ця кваліфікація є важливим досягненням у прискоренні процесу розпорядження проблемними кредитами, які складають боргові зобов'язання на балансах банків, керованих ФГВФО. ФГВО планує продати мільярди проблемних кредитів українським і зарубіжним інвесторам шляхом проведення прозорих тендерних процедур у 2018 році, які реалізовуватимуться за участю провідних іноземних посередників.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Валерія Савви під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

"Ми сподіваємося, що ці позитивні події сприятимуть успішному продажу портфелів проблемних кредитів у найближчому майбутньому. Для нас велика честь брати участь у цьому значущому проекті для всієї української економіки", – коментує Юлія Кирпа.

Експерти Астерс включені до списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду Конфедерації "Левіафан"

Партнера юридичної фірми "Астерс" Ярослава Петрова та радника Дмитра Шемеліна було затверджено рекомендованими арбітрами Арбітражного суду Конфедерації "Левіафан", провідної організації з вирішення спорів у Польщі.

В Арбітражному суді Конфедерації "Левіафан" можуть розглядатися як національні, так і міжнародні спори. Засідання суду можуть проводитися іноземними мовами. До списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду номінуються та затверджуються лише провідні фахівці зі значним досвідом у міжнародному арбітражі.

"Включення двох експертів Астерс до списку рекомендованих арбітрів Арбітражного суду Конфедерації "Левіафан" підкреслює визнання нашої фірми як одного з лідерів практики міжнародного арбітражу у Центральній та Східній Європі. Участь фахівців Астерс у списках арбітрів таких організацій, як Арбітражний суд Конфедерації "Левіафан", Віденський міжнародний арбітражний центр (VIAC), Грузинський міжнародний арбітражний центр (GIAC), Казахстанський міжнародний арбітраж та Арбітражний суд Литви, дозволяє нашим юристам набути цінний досвід для вирішення найскладніших завдань наших клієнтів", – коментує Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс.

MHP SE оголосила про завершення емісії та розміщення єврооблігацій

Київський офіс Baker McKenzie консультував з питань українського права J.P. Morgan Securities plc, ING Bank N.V. та UBS Limited

як лід-менеджерів випуску компанією MHP Lux S.A. облігацій сукупною номінальною вартістю 550 млн доларів США з доходністю 6,95 % та погашенням у 2026 році.

MHP Lux S.A. є компанією провідної української агропромислової групи МХП (Миронівський хлібопродукт). Група МХП використовуватиме кошти, залучені від розміщення Облігацій, для фінансування тендеру з викупу облігацій з доходністю 8,25 % з погашенням у 2020 році, рефінансування короткострокового боргу, загальних корпоративних цілей і для фінансування розширення та диверсифікації напрямків діяльності групи МХП.

Команду Baker McKenzie очолював керуючий партнер Сергій Чорний, ключову роль у ній відігравали партнер Вячеслав Якимчук та юристи Ганна Смирнова, Степанида Бадовська та Ольга Гаврилюк.

Коментуючи трансакцію, керуючий партнер Сергій Чорний зауважив: "Провідні українські компанії, такі як МХП, викликають значний інтерес на міжнародних ринках капіталу навіть в умовах складного стану економіки України. Успіх цього випуску єврооблігацій свідчить про те, що значний український бізнес спроможний залучити зовнішнє фінансування на вигідних умовах, а продовження реформ в Україні відкриє можливості на міжнародних ринках капіталу для більш широкого спектра українських компаній. Для нас було великим задоволенням працювати з талановитою командою МХП, і ми бажаємо компанії та її керівництву успіхів в їхніх майбутніх проектах на міжнародних ринках".

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua