Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

AVELLUM консультувала Міністерство фінансів України у зв'язку із залученням ДП "НАЕК "Енергоатом" кредиту на суму 250 млн дол. США під гарантії держави

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права

у зв'язку із залученням Державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" кредиту на суму 250 млн дол. США під гарантії держави.

Кредит фінансується за рахунок випуску облігацій участі в кредиті на ринках капіталу Сполучених Штатів Америки, що був організований Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith. Корпорація зарубіжних приватних інвестицій (OPIC), фінансова установа уряду США, застрахувала ризики за кредитом.

Надходження від кредиту будуть використані з метою фінансування будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива з трьох атомних електростанцій України, на відведеній ділянці Чорнобильської зони відчуження. Введення в експлуатацію централізованого сховища дасть змогу створити безпечні умови для переробки, зберігання та убезпечення значних обсягів відпрацьованого ядерного палива.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радників Тараса Дмуховського та Вадима Медведєва, старшого юриста Анни Мельничук та юристів Ореста Франчука, Олега Країнського, Олексія Маслова та Владислава Александрова.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua