Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

Астерс – одна з провідних юридичних фірм України згідно з Chambers Global 2018

Chambers Global, одне з найбільш впливових щорічних міжнародних досліджень юридичного ринку, підтверджує провідне місце Астерс серед юридичних фірм України у своєму дослідженні 2018 року.

Довідник високо відзначає професійні досягнення Астерс у всіх практиках, що включені в огляд в Україні.

Практика банківського та фінансового права Астерс увійшла до списку лідерів Band 1. Довідник характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака). Видання високо оцінює партнера Ірину Поканай, відзначаючи, що вона "володіє креативним підходом" і "розуміє, що є найважливішим". Дослідження також рекомендує радника Габріела Асланяна, підкреслюючи, що він "швидко реагує на запити" і "відмінно проводить переговори".

У практиці корпоративного права та M&A Chambers Global 2018 називає керуючого партнера Олексія Дідковського та старшого партнера Армена Хачатуряна видатними професіоналами. Партнер Вадим Самойленко також увійшов до переліку найкращих фахівців у практиці корпоративного права та M&A. Видання особливо підкреслює його ноу-хау в корпоративному праві та надання консультацій низці авіаційних компаній, включаючи Wizz Air.

Chambers Global 2018 також рекомендує Астерс у практиці вирішення спорів. Дослідження відзначає радника Дмитра Шемеліна, який "спеціалізується на міжнародному арбітражі та володіє досвідом у справах, пов'язаних з арбітражем за інвестиційними угодами".

Довідник Chambers Global 2018 складено за підсумками тисяч інтерв'ю з юристами та клієнтами, які були проведені найбільшою командою дослідників у юридичній галузі. Видання охоплює 190 країн з усього світу, а також включає регіональні та глобальні розділи, відзначаючи найкращих юристів у світі.

Aequo – фіналіст премії Chambers Europe Awards 2018

Третій рік поспіль Aequo входить до числа 5-ти юридичних фірм в Україні – номінантів на отримання престижної премії Chambers Europe Awards 2018 у категорії "Юридична фірма року в Україні".

Раніше Aequo була визнана юридичною фірмою року в Україні за версією Chambers Europe Awards 2016.

Chambers Awards присуджується найкращим національним і міжнародним юридичним фірмам у Європі за результатами щорічного дослідження, що проводить довідник Chambers Europe. Премія відзначає вагомі досягнення юридичних фірм у ключових країнах регіону за останні 12 місяців, у тому числі видатні результати роботи, значний стратегічний розвиток і бездоганну якість послуг та сервісу.

Цього року урочиста церемонія нагородження переможців премії Chambers Europe Awards відбудеться у п'ятницю 20 квітня 2018 р. у готелі InterContinental у Мадриді.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua