Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Україна запровадила остаточне антидемпінгове мито на імпорт арматури та катанки з Російської Федерації

Київський офіс Baker McKenzie разом з Адвокатським об'єднанням "Гесторс" надавали юридичну допомогу ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

під час антидемпінгового розслідування щодо імпорту арматури та катанки з Російської Федерації.

Робота полягала в підготовці та поданні скарги до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, за якою було порушено антидемпінгове розслідування, підготовці необхідної інформації та коментарів та їх поданні до Міністерства економічного розвитку і торгівлі під час антидемпінгового розслідування, представництві клієнта у слуханнях та під час переговорів та наданні юридичної допомоги під час перевірки.

Антидемпінгове розслідування тривало 10,5 місяців. За результатами розслідування Україна запровадила остаточне антидемпінгове мито на імпорт арматури та катанки з Російської Федерації за ставкою 15,21 % строком на п'ять років.

До групи Baker McKenzie, яку очолював керуючий партнер Сергій Піонтковський, входили юристи Ірина Варанчук та Надія Філозоп. Адвокатське об'єднання "Гесторс" представляли партнери Андрій Цвєтков та Ярослав Снігур.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua