Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2018, 01, №01

Добрий день, шановні читачі!

Перший у 2018 році номер Ю&З ми присвятили прогнозам на найближчі 12 місяців, що обіцяють бути досить і досить цікавими.

Зокрема, у межах триваючої судової реформи (її "процесуально-законодавчу" складову ми, до речі, поновимо розглядати вже в наступному номері) намічається велика реорганізація судів – так що стежте за новинами, щоб не пропустити ліквідацію "вашого" суду та заміну його новим. Крім того, у першому півріччі нас очікує конкурс до Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності й активний розгляд (можливо, навіть прийняття та набрання чинності) законодавства про Вищий спеціалізований антикорупційний суд. Загалом, для "судовиків" 2018 рік точно запам'ятається.

Крім того, уже на початку січня Президент підніс "подарунок" фахівцям у сфері цінних паперів і функціонування акціонерних товариств, схваливши суттєві зміни до цих галузей законодавства. При цьому багато з них вимагатимуть оперативної реакції всіх діючих емітентів та АТ.

А ще можна спрогнозувати значне пожвавлення практик сімейного права. З одного боку, суттєво розширюється арсенал засобів впливу на злісних неплатників аліментів, а з іншого – впроваджуються такі нові для України інститути боротьби з домашнім насильством, як обмежувальний припис і примусове проходження корекційних програм.

Для фахівців у кримінальному праві та процесі підготовлено (уже досить давно) не менш важливу новацію – впровадження механізму пробаційних програм, що явно вплинуть на тактику та стратегію захисту підозрюваних та обвинувачених, а також представництва інтересів засуджених.

І це аж ніяк не все, що з високою ймовірністю вплине на роботу юристів у році, що настав. Докладніше про те, чого очікувати від 2018 року, – у матеріалах авторів Ю&З.

А наостанок – від імені всієї редакції видання бажаю вам енергії, аби успішно впоратися з усіма нововведеннями законодавства. Ми ж зі свого боку зробимо все, щоб ви були вчасно проінформовані про ці новинки.

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua