Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 12, №46

Добрий день, шановні читачі!

Правове регулювання сімейних відносин є одним із найнепроблемних, наскільки це можливо в системі українського законодавства. Норми прості та доступні для розуміння, судова практика велика. Але це тільки на перший, неозброєний погляд. Відверто кажучи, проблем у цій галузі не менше, ніж у будь-якій іншій. Щоправда, пов'язані вони із ситуаціями неочевидними, тими, з якими більшість людей не стикається ніколи (а юристи стикаються).

І в сьогоднішньому номері Ю&З йтиметься саме про них. У матеріалах блоку "Тема номера" наші автори розповідають про особливості визнання шлюбу недійсним і міжнародно-правове регулювання викрадення дітей, про аліменти на батьків і визначення місця проживання дитини з батьком. І, звісно ж, про вічне – про поділ майна та проблеми під час встановлення факту проживання однієї сім'єю.

Не обмежуючись теорією, основний акцент зроблено на судову практику. На особливу увагу заслуговує аналіз ключових позицій ЄСПЛ у сімейних спорах, а також аналіз проблем правозастосування в справах, пов'язаних з усиновленням і забезпеченням таємниці всиновлення.

Традиційно, ми не обмежуємося однією тематикою. Сьогодні в Ю&З: продовжуємо аналізувати Закон "Про електронні довірчі послуги", нюанси реєстрації та використання торговельних марок, а також свіжу судову практику. Також для вас – огляд відразу двох гарячих тем для обговорення – останніх змін до КПК і нового порядку реєстрації мобільних абонентів.

Певен, кожен із вас знайде в сьогоднішньому номері те, що цікаво та важливо саме йому. А вже на наступному тижні на вас чекає довгоочікуваний детальний аналіз нововведень у господарському процесі!

І нагадую, що редакція з нетерпінням чекає на ваші листи з пропозиціями нових тем, запитаннями та порадами щодо поліпшення видання. Кожен такий лист надзвичайно важливий і цінний для нас, даючи змогу зробити Ю&З ще цікавіше й корисніше для вас.

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua