Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Рейтинги

ЄПАП Україна включено до сотні юридичних фірм у сфері міжнародних розслідувань і корпоративного комплаєнсу

Третій рік поспіль робота експертів Бюро в галузі міжнародного корпоративного комплаєнсу та кримінального права отримує визнання GIR 100 (Global Investigation Review).

Рейтинг щорічно оцінює фірми з усього світу, що практикують у галузі правового супроводу транскордонних розслідувань, виявлення ризиків недотримання законодавства та взаємодії з контрольно-наглядовими органами.

Критеріями для відбору кращих з кращих є такі показники, як кількість проектів, їх масштаб і значущість для бізнесу, кількість експертів у практиці фірми та її завантаження. Кожна зі ста фірм, що увійшли до рейтингу, супроводжує складні міжнародні проекти у сфері внутрішніх корпоративних розслідувань, у сфері перевірок органів державної влади та пов'язаних з ними проваджень, за що заслужила відмінну репутацію, високий ступінь довіри з боку клієнтів, повагу колег по ринку й органів влади.

Фахівці фірми працюють з найскладнішими справами, супроводжуючи міжнародні корпорації при проведенні внутрішніх перевірок і захищаючи інтереси бізнесу в справах за звинуваченнями органів державної влади.

GIR – незалежне британське аналітичне видання, що спеціалізується на міжнародних розслідувань у сфері відповідності вимогам законодавства.

Baker McKenzie підтверджує найвищі позиції в рейтингу IFLR1000, 2018 рік

Київський офіс Baker McKenzie посів найвищі позиції (фірма 1 рівня) в рейтингу юридичного довідника IFLR1000 на 2018 рік у ключових сферах практики в Україні –

Банківське та фінансове право, Транзакції зі злиття та поглинання та Реалізація проектів (колишня Енергетика та інфраструктура).

Партнери київського офісу були названі "Лідерами ринку" та "Високоавторитетними" юристами в Україні в кількох сферах практики:

Сергій Чорний у сфері банківського права, проектного фінансування, ринків капіталу в частині структурованого фінансування та сек'юритизації;

Сергій Піонтковський у сфері транзакцій зі злиття та поглинання, реалізації проектів та фінансування нерухомості;

Вячеслав Якимчук у сфері реструктуризації та банкрутства і прямого інвестування;

Ігор Олехов у сфері реструктуризації та банкрутства, фінансової реструктуризації, ринків капіталу в частині боргового фінансування та транзакцій зі злиття та поглинання.

Радник Ольга Дем'янюк включена до рейтингу як "Перспективний юрист" у сфері транзакцій зі злиття та поглинання зі спеціалізацією в галузі охорони здоров'я, фармацевтики та біотехнологій.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua