Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

DLA Piper консультує Aristocrat Leisure щодо M&A-угоди вартістю 500 млн доларів США

 

DLA Piper виступила юридичним радником Aristocrat Leisure, одного з найпотужніших виробників ігрових рішень у світі, у транзакції з придбання Plarium Global. 

Обидві компанії залучені у виробництво популярного розважального контенту. Aristocrat Leisure Limited, з офісом в Австралії, є одним з найпотужніших виробників ігрових рішень у світі. Plarium Ltd, зі штаб-квартирою у Герцлії, Ізраїль, є розробником ігор для соціальних мереж, налічує понад 1200 працівників у всьому світі та має офіси в США та Європі, зокрема в Україні.

DLA Piper разом з Herzog Fox & Neeman супроводжували закриття транзакції та надавали консультації щодо дій після її завершення, вели переговори та готували пост-транзакційні документи, консультували стосовно аспектів українського законодавства цієї угоди.

Команда працювала у складі старшого юриста Дмитра Ткаченка та юриста Артема Грицака під керівництвом партнера Галини Загороднюк. Партнер та керівник практики нерухомості Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики інтелектуальної власності Наталія Пахомовська разом із фаховими юристами практик надавали додаткові консультації.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua