Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Заходи

Відбудеться Перший податковий форум ААУ Tax & Business Talks

 

Асоціація адвокатів України запрошує вас на Перший податковий форум Tax & Business Talks, який відбудеться 24.11.2017 р. в IQ Business Center. Ініціатором і генеральним партнером заходу є компанія "КМ Партнери".

Сучасна локація, відомі експерти, залучення бізнес-спільноти, зручний майданчик для нетворкінгу, поради реальних податкових практиків, гарячі теми, новаторські формати сесій чекають на учасників Першого податкового форуму ААУ Tax & Business Talks.

Партнери Форуму: Baker McKenzie – Kyiv, Вдовичен і партнери, ТОВ Ярич, Соколовський і партнери, Гончарук і партнери, Корпорація Amber, Force and Legal Wrights тощо.

Захід відбудеться 24.11.2017 р. в IQ Business Center за адресою: м. Київ, вул. Болсуновська, 13 – 15. Час проведення: 9:00 – 18:00.

Більш докладну інформацію про Форум і можливість реєстрації ви можете одержати за тел.: (067) 501-56-10 або написати на пошту: attryde@uaa.org.ua. Контактна особа – Ірина Аттрайд.

Провідні юристи, адвокати, судді, податківці та представники інших державних органів говоритимуть про важливі поточні проблеми податкової сфери. Головний акцент заходу – проведення виступів у формі дискусій з аудиторією та колегами, ілюстрації через практичні кейси, судову практику і власний професійний досвід.

Поговоримо про:

• ПДВ – податок з найбільшими змінами. Ми попереду планети всієї стосовно ПДВ, але чому і як США обходиться без нього? Чому обирається та чи інша модель оподаткування (з ПДВ або без нього) і що, відповідно, слід очікувати від обраної моделі?

• практику кримінальної відповідальності у зв'язку з податками. Кримінальної відповідальності за Податковим кодексом і, власне, згідно з Кримінальним кодексом. Інститут кримінальної відповідальності для менеджменту – інструмент тиску на бізнес?

• проблемні питання підготовки документації з ТЦУ, враховуючи нові правила (проблеми підготовки описової частини з урахуванням нових вимог, застосування методів, зокрема спеціальних методів для біржових товарів);

• революційні зміни, які поки що залишаються майже непоміченими: плата за землю – заміна загальнодержавного податку місцевим, заміна фіксованого с/г податку, як загальнодержавного податку, єдиним податком 4 групи, як місцевим – у чому різниця, які проблеми й наслідки;

• податкові перевірки, підстави та порядок їх проведення у 2017 році, стратегії захисту. Останні тенденції висновків актів перевірок. Як видозмінилися "нікчемності": чи визнає тепер податкова, що товар є, але він подарований? І про інші актуальні питання.

Чекаємо вас на Форумі!

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua