Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

Партнер Астерс Юлія Семеній призначена членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок

Партнер Астерс Юлія Семеній призначена членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок (INTA), всесвітнього об'єднання власників торговельних марок та експертів у цій сфері,

яке має на меті підтримку охорони торговельних марок та пов'язаної інтелектуальної власності задля захисту прав споживачів і сприяння чесній та ефективній торгівлі.

Інтернет-комітет INTA об'єднує провідних міжнародних експертів, які спеціалізуються на захисті торговельних марок у мережі Інтернет. Комітет очолить Пол МакГрейді, партнер Winston & Strawn, авторитетної міжнародної юридичної фірми.

Комітет зосередить свою діяльність на питаннях використання торговельних марок у системі доменних імен. Робота в Комітеті передбачає надання пропозицій Правлінню асоціації, підготовку звітів і висновків, а також розроблення та захист проектів. Юлія Семеній призначена членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок на період з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2019 року.

Юристи GOLAW обговорили останні тенденції у сфері M&A з найкращими європейськими фахівцями у Дюссельдорфі

XIII міжнародна конференція юристів у сфері M&A стала майданчиком для обговорення останніх трендів у практиці злиття та поглинання.

З 29 вересня по 1 жовтня комунікаційний майданчик об'єднав близько 100 найкращих європейських професіоналів, які спеціалізуються на міжнародних M&A правочинах.

Фахівці поділилися останньою європейською практикою із врегулювання угод злиття та поглинання; докладно обговорили проблемні питання у сфері інтелектуальної власності під час таких правочинів. Цікавили юристів і правочини, які вчиняються шляхом e-mail листування.

"З кожним роком правочини щодо злиття та поглинання стають усе складнішими і містять цілу низку прихованих ризиків для їх учасників і для самої компанії, що є предметом правочину. У міжнародній практиці є випадки, коли навіть недостатньо деталізоване формулювання окремих положень договору унеможливило використання новим власником торговельної марки компанії, що своєю чергою повністю знецінило весь бізнес", – коментує учасник конференції, керуючий юрист GOLAW Максим Лебедєв.

Юридична практика корпоративного права та M&A є однією із найсильніших у GOLAW. Для того щоб бути у тренді: знати ситуацію ринку, останню практику і тенденції, юристи фірми постійно беруть участь у подібних заходах не тільки як слухачі, а й як спікери. Це дає змогу надавати клієнтам професійні послуги у сфері M&A на найвищому рівні за міжнародними стандартами.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua