Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Від редактора, ЮРИСТ & ЗАКОН, 2017, 10, №38

Добрий день, шановні читачі!

Останнім часом поширюються чутки про те, що однією з найближчих реформ буде прийняття Трудового кодексу. На цьому тлі досить пікантною деталлю видається виявлена експертами відмінність підсумкового проекту, опублікованого на сайті Парламенту, і тексту, який отримано шляхом "накладення" таблиці правок до другого читання на прийнятий у першому читанні текст. Тож на цей час не зовсім зрозуміло (або зовсім не зрозуміло), що саме розглядатимуть парламентарії.

А втім, не варто забувати, що нинішній проект Трудового кодексу – це вже четвертий "підхід до снаряда", а всі попередні не просувалися далі стадії "підготовлений до другого читання". Тому ми поки що залишимо тему пропозицій осторонь і зосередимося на поточному стані – сьогодні головною темою номера Ю&З стало правове регулювання аутсорсингу, аутстафінгу та лізингу персоналу.

Наші автори зосередилися на реальних схемах юридичного оформлення подібних відносин в умовах очевидної недосконалості законодавчої бази, орієнтованого здебільшого на пряму взаємодію "роботодавець – найманий працівник" в умовах великого промислового виробництва з домінуванням постійної зайнятості. У матеріалах блоку "Тема номера" розглянуто різні варіанти тимчасового залучення працівників інших підприємств для виконання проектних завдань, а також довготривалого виконання завдань в інтересах замовника.

Але ми традиційно не обмежуємося лише однієї темою. Зокрема, ми не могли пройти повз прийдешню зміну правил розгляду справ у МКАС при ТПП України (новий Регламент уже презентовано, і його потрібно буде застосовувати з 1 січня 2018 року). Крім того, у номері наведено аналіз свіжих позицій ВСУ й надано відповіді на запитання читачів.

Загалом, упевнений, кожен із вас прочитає в номері Ю&З те, що важливо, корисно й цікаво саме йому.

І, щоб не бути багатослівним, нагадую, що ми із задоволенням реагуємо на ваші листи, які надходять на редакційну пошту, – вони допомагають нам робити видання ще більш зручнішим і кориснішим для вас.

З повагою

головний редактор

Олександр Попов

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua