Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

AEQUO консультує ЄБРР щодо надання гривневого фінансування ТОВ "ОТП Лізинг"

 

AEQUO виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку з питань українського права в зв'язку з наданням ТОВ "ОТП Лізинг",

провідній українській лізинговій компанії, гривневого кредиту в еквіваленті 20 млн доларів.

Отримані кошти будуть спрямовані на розширення фінансування українських приватних компаній, у тому числі малого та середнього бізнесу (МСБ), у рамках програми ЄБРР SME Local Currency. Отримання гривневого кредиту дасть змогу ТОВ "ОТП Лізинг" скоротити розмір своєї фінансової заборгованості в іноземній валюті. Варто зауважити, що це був перший кредит у гривні, виданий ЄБРР. Юристи AEQUO взяли участь у розробці структури забезпечення за угодою, підготовці та погодженні всієї трансакційної документації, а також надали юридичний висновок на користь ЄБРР для підтвердження дійсності документації.

Команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Дениса Кульгавого та юриста Валерія Савви під керівництвом Юлії Кирпи, партнера та керівника практики банківського та фінансового права.

DLA Piper консультує щодо трансакції з придбання Plarium за 500 млн доларів США

DLA Piper разом з Herzog Fox & Neeman, провідним радником фінансового консультанта, виступила юридичним радником у трансакції з придбання Plarium Global компанією Aristocrat Leisure.

Очікується, що угода вартістю 500 мільйонів доларів США завершиться до 2018 року і, ймовірно, стане однією з найбільших у цій сфері на ізраїльському ринку.

Обидві компанії залучені у виробництво популярного розважального контенту. Aristocrat Leisure Limited, що розташована в Австралії, є одним з найпотужніших виробників ігрових рішень у світі. Plarium Ltd, зі штаб-квартирою у Герцлії, Ізраїль, є розробником ігор для соціальних мереж, налічує понад 1200 працівників у всьому світі та має офіси в США та Європі, зокрема в Україні та Росії.

DLA Piper надавала юридичні консультації стосовно аспектів українського законодавства протягом усієї трансакції, включаючи діагностику Due Diligence українського бізнес-підрозділу Plarium, ведення переговорів та підготовку всіх трансакційних документів.

До складу команди увійшли: партнер та керівник практики антимонопольного права Галина Загороднюк, старший юрист Дмитро Ткаченко та юрист Артем Грицак. Партнер та керівник практики нерухомості Наталія Кочергіна, партнер і керівник практики інтелектуальної власності Наталія Пахомовська разом із фаховими юристами практик надавали додаткові консультації.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua