Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Справи

AEQUO консультує АКБ "Індустріалбанк" під час першої в Україні фінансової реструктуризації за участю комерційного банку

 

AEQUO консультувала АКБ "Індустріалбанк" під час реструктуризації заборгованості в розмірі 410 млн грн за кредитом, наданим українському позичальнику, ТОВ "Бестмент-Сервіс", забезпеченим іпотекою торгово-розважального центру "Плазма".

Це була перша в Україні фінансова реструктуризація за участю комерційного банку, реалізована відповідно до Закону України "Про фінансову реструктуризацію" – спеціального нормативного акта, прийнятого у 2016 році, що врегулював процедуру добровільної фінансової реструктуризації.

Команда AEQUO виступила юридичним радником АКБ "Індустріалбанк" в процесі узгодження умов реструктуризації, підготувала необхідну документацію, включаючи план реструктуризації, а також надала кредитору юридичну підтримку під час завершення угоди. Після завершення проекту AEQUO надала Секретаріату (органу, створеному для забезпечення організаційної й адміністративної підтримки процесу фінансової реструктуризації) рекомендації щодо подальшого вдосконалення процедури реструктуризації.

Команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Дениса Кульгавого та юриста Валерія Савви під керівництвом партнера, керівника практики банківського та фінансового права Юлії Кирпи.

ЄПАП Україна успішно захистило інтереси світового виробника та дистриб'ютора пестицидів

Команда практики кримінального права ЄПАП Україна захистила інтереси світового виробника та дистриб'ютора пестицидів у кримінальному провадженні, ініційованому правоохоронними та митними органами, щодо імпорту продукції в Україну.

За підсумками активної роботи юристів справу зі Служби безпеки України було передано до Національної поліції. Згодом кримінальне провадження було закрито, що дало змогу клієнту відновити імпорт товару та комерційну діяльність на українському ринку.

Під час проекту команда заручилась підтримкою Ради бізнес-омбудсмена та Посольства іноземної держави.

ЄПАП Україна працювало над проектом у складі старшого юриста Ореста Стасюка, юриста Володимира Ткаченка та молодшого юриста Андрія Тимошенка під керівництвом партнера Сергія Гребенюка.

Астерс – генеральний партнер Форуму з вирішення спорів у країнах Східної Європи 2017 у Мінську

22 вересня 2017 року в Мінську відбудеться другий Форум з вирішення спорів у країнах Східної Європи (Eastern European Dispute Resolution Forum – EEDRF). Юридична фірма "Астерс" виступить генеральним партнером Форуму,

метою якого є обговорення найбільш актуальних тенденцій у сфері вирішення спорів у країнах Східної Європи. Дмитро Шемелін, радник Астерс та провідний спеціаліст з міжнародного арбітражу в Україні, виступить на Форумі як доповідач.

"Перший форум EEDRF 2016 пройшов з великим успіхом та став відмінним майданчиком для спілкування правників, що спеціалізуються на вирішенні спорів. У рамках EEDRF 2017 провідні експерти та представники найважливіших арбітражних центрів Європи обговорять найактуальніші питання отримання доказів у міжнародному комерційному арбітражі та державних судах. Як одній з провідних фірм у практиці міжнародного арбітражу у Східній Європі, для Астерс є честю підтримати таку важливу професійну конференцію", – коментує Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс та керівник практики вирішення спорів фірми.

Форум з вирішення спорів у країнах Східної Європи (EEDRF) – щорічний майданчик для практиків, що спеціалізуються на вирішенні спорів. Форум відбудеться за підтримки провідних юридичних фірм Білорусі, України, Росії, країн Балтії, Польщі та інших країн, а також Асоціації міжнародного права та арбітражу (BILA), Української арбітражної асоціації та Російської арбітражної асоціації.

Зареєструватися для участі у Форумі можна на офіційному сайті заходу eedrf.com.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання ЮРИСТ&ЗАКОН
Контакти редакції:
uz@ligazakon.ua